INTERNSHIP RECRUITER CREWING / CV doar pe office@marinacrewing.com

MARINA CREWING AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Program de internship Resurse Umane cu durata de 3 luni si cu posibilitate de angajare permanenta! CV-uri doar pe office@marinacrewing.com
Cautam persoane pasionate de domeniul Resurselor Umane care sa ne ajute la:
-Screening CV
-Contactare candidati
-Crearea si postarea anunturilor pentru joburile disponibile
-Planificarea interviurilor
-Crearea si mentinerea bazei de date a candidatilor
-Generarea strategiei de recrutare
-Alte task-uri specifice HR
- program de internship – (4h pe zi, platit)

*Studii superioare (Navigatie si Transport Maritim)

CV-uri pana pe 25 Oct. 2017 doar pe adresa de email a agentiei office@marinacrewing.com

CERINTE

- Persoana energica, pozitiva;
- Diplomat(a), cu bune abilitati de comunicare;
- Inalt nivel de responsabilitate;
- Spirit de initiativa, orientare catre rezultate si perseverenta;
- Atentie la detalii si constiinciozitate;
- Adaptare la schimbare si ritm alert de lucru;
- Prezenta agreabila, dinamism, spirit de echipa.

Marina Crewing Agency is an International manpower agency able to complement the maritime manpower supply in the shipbuilding and ship repair sector with Fitters, painters, sand blasters, naval locksmiths & insulators.

We are certified as a crewing and personnel recruitment agency, specialized in mediating jobs for qualified personnel Offshore, Marine, Oil&Gas, Construction Industry & Technical personnel worldwide.

Please send your CV only at office@marinacrewing.com or call us on +4 0733 183 933.