Instalator Retea - Gaze Naturale

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Adecco Romania cauta pentru clientul sau, un important furnizor de gaze naturale şi electricitate, un INSTALATOR RETEA, care sa execute lucrari de mentenanta asupra elementelor sistemului de distributie gaze naturale.

INSTALATOR RETEA – PUNCTUL DE LUCRU OVIDIU, JUDETUL CONSTANTA

Profilul job-ului
• Executa lucrari asupra elementelor componente sistemului de distributie gaze naturale, in vederea exploatarii in conditii de siguranta a sistemului de distributie gaze naturale si a reducerii pierderilor si a costurilor;
• Executa activitati specifice proceselor de mentenanta preventiva, mentenanta corectiva si Tehnic Clientela;
• Executa manevre in cadrul sistemului de distributie gaze naturale la solicitarea Sefului de Exploatare (SE), atunci cand indeplineste functia de agent de interventie de urgenta (AIU);
• Colecteaza date si consemneaza operatiile efectuate in teren, utilizand dispozitivele pentru buna desfasurare a activitatii;
• Pe durata desfasurarii activitatilor, asigura buna colaborare in relatia cu clientii, cu operatorii economici si cu firmele de constructii care executa lucrari asupra structurii rutiere;
• Colecteaza anomaliile identificate in teren si le transmite sefului ierarhic direct.

CERINTE

• Studii generale si certificat calificare instalator gaze;
• Experienta de minimum 1 an in exploatarea sistemului de distributie de gaze naturale;
• Autorizatie ANRE - instalator autorizat, conform legislatiei in vigoare, reprezinta avantaj;
• Permis de conducere categoria B reprezinta avantaj;
• Cunoasterea legislatiei in domeniul gazelor naturale;
• Exigenta si rigoare profesionala;
• Capacitatea de lucru sub presiunea timpului si disponibilitatea la sarcini neplanificate;
• Atitudine activa in solutionarea problemelor si realizarea obiectivelor;
• Aptitudinea de a transmite si recepta cu usurinta informatiile in scris si verbal;
• Productivitate;
• Orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

• Salariu atractiv;
• Masina de serviciu. (in cazul in care primeste, mentionam si alte instrumente de lucru)

Toti candidatii care corespund cerintelor de mai sus sunt invitati sa aplice online. Vor fi contactati doar candidatii care corespund profilului in maxim 2 saptamani.

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si varsat: 392.440 Lei
Nr. autorizatie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autorizatie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si varsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro