INGINER VANZARI-CONSTANTA

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Ai curajul să lucrezi printre profesionişti şi să devii unul?

2. Stăpâneşti teoria necesară ca să punem noi baza practică?

3. Te interesează o carieră în domeniul tehnic?

Descrierea postului:

Oferirea de solutii tehnice optime pentru cerinţele clienţilor.

CERINTE

- OBLIGATORIU:STUDII SUPERIOARE CU CARACTER TEHNIC FINALIZATE;
- bune abilităţi de comunicare şi relaţionare (fluenţă şi corectitudine în exprimare-vorbit şi în scris);

BENEFICII OFERITE

-post permanent de tip full time;
-munca intr-o firma, lider la nivel national;
-program de instruire la locul de munca;
-pachet salarial motivant plus bonusuri in functie de performante.

DOAR CANDIDAŢII SELECŢIONAŢI VOR FI CONTACTAŢI PENTRU INTERVIU

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.