Inginer service IT pentru interventii la clientii companiei

Laurent Computers SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- student sau proaspat absolvent de informatica;
- cunostinte asamblare, depanare calculatoare;
- cunostinte instalare, configurare, optimizare sisteme de operare;
- proiectare si realizare retele de calculatoare;
- cunostinte administrare si proiectare pagini web;
- domiciliat in Constanta;
- seriozitate;
- capacitate de lucru in echipa;
- dorinta de acumulare cunostinte;
- tanar incepator care doreste sa-si ridice nivelul profesional intr-o companie dinamica;
- permis conducere auto.

BENEFICII OFERITE

Se asigura telefon mobil si autoturism de serviciu.
Program flexibil.

Furnizor de servicii informatice complete la sediul clientilor, Laurent Computers SRL ofera posibilitatea implementarii unui sistem informatic integrat personalizat pe structura activitatii clientilor.