Inginer ofertare - tablouri electrice - Constanta

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea ofertelor tehnico-comerciale pentru tablouri electrice
Stabilirea listelor de materiale pentru realizarea tablourilor electrice
Planificarea si urmarirea procesului de executie al tablourilor electrice.
Intocmirea documentatiei as-built.
Asistenta la punerea in functiune

CERINTE

Studii superioare in domeniul electric.
Capacitatea de a intelege pe deplin specificatii si scheme electrice
Constituie un avantaj experienta anterioara intr-un post similar
Limba engleza nivel mediu - obligatoriu. Limba franceza nivel mediu constituie un avantaj
Cunostinte foarte bune de operare calculator (Windows, Office, E-mail).
Cunoasterea cel putin a unuia din urmatoarele programe: Rapsody, XLPro, Doc, Simaris, Autocad
Persoana dinamica si proactiva
Capacitate de lucru in echipa
Domiciliu stabil in Constanta sau zonele apropiate

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, conform experientei si calificarilor
Oportunitati de dezvoltare profesionala
Instruire sustinuta si permanenta
Bonusuri in functie de performante

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.