INGINER NAVAL

NAVAL OIL & GAS SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma proiectare navala, angajam INGINER NAVAL.
Domeniu: Proiectare navala

- Basic design si detail design pentru instalatii (HVAC, alimentare apa, scurgeri sanitare, alimentare combustibil, incalzire tancuri, etc);
- Optimizarea traseelor de tubulatura, ventilatie si electrica;
- Efectueaza modificari si revizii ale desenelor si schemelor din proiect;
- Stabileste solutii tehnice pentru proiectarea instalatiilor;
- Revizuieste specificatiile tehnice, conform documentatiei tehnice;

CERINTE

- Studii superioare tehnice finalizate - Instalatii constituie avantaj;
- Experienta in basic design, 3 D modelling, proiectare instalatii - tubulatura, ventilatie, climatizare, etc. constituie avantaj;
- Cunostinte aprofundate in desen 3D - AUTOCAD 2004 si alte programe de proiectare.
- Cunostinte de limba engleza;
- Cunostinte de limba italiana - constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- posibilitate de dezvoltare profesionala
- mediu de lucru placut si dinamic