INGINER CONSTRUCTOR

Eneria SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Cunostinte temeinice in ceea ce priveste coordonarea unui proiect, (calitate)
-Asigura respectarea procedurilor de catre subcontractori;
-Crearea si actualizarea planului de control al calitatii
-Intocmirea de evidente si raportari;
-Monitorizeaza capabilitatea proceselor, serviciilor si initiaza studii privind evolutia calitatii si stabileste directiile de imbunatatire
-Supravegheaza modul in care sunt respectate prevederile procedurilor sistemului de management al calitatii
-Asigura intocmirea planurilor calitatii in conformitate cu cerintele standardelor aplicabile
-Elaboreaza programe de actiuni corective ;
-Coordoneaza si asigura efectuarea auditurilor interne si a celui de certificare;
-Locatia proiectului este la Fantanele - Constanta cu posibilitate de relocare temporara

CERINTE

-Absolvent de studii superioare in domeniul constructii
-Cunostinte de limba engleza scris/vorbit
-Permis conducere cat. B
-Conducta profesionista,perseverenta in indeplinirea obiectivelor
-Persona responsabila, spirit de echipa
-Implicare in activitatea de derulare a proiectelor;
-Abilitati foarte bune de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

-PACHET SALARIAL MOTIVANT;
-MEDIU DE LUCRU STABIL, INTR-OECHIPA UNITA;
-CONTRACT DE MUNCA PE PERIOADA DETERMINATA DE 6 LUNI CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE;

DEALER AUTORIZAT DIN 1992 IN ROMANIA AL MOTOARELOR SI GRUPURILOR ELECTROGENE CATERPILLAR. COMPANIE CU CAPITAL INTEGRAL STRAIN.