INGINER Constanta

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promovarea produselor companiei, oferind detaliile tehnico-functionale necesare despre acestea;
-oferirea de solutii optime pentru cerinţele clienţilor;
-identificarea si concretizarea oportunitatilor de vanzare;
-activitatea se desfasoara in showroom-ul de prezentare din Constanta

CERINTE

Vrei o cariera in vanzari?
Vrei sa castigi mai multi bani?
Ai inclinatii catre domeniul tehnic?
Daca ai raspunsuri pozitive la aceste intrebari, te asteptam sa ni te alaturi!

-OBLIGATORIU: STUDII TEHNICE SUPERIOARE
-experienta intr-un post similar(constituie avantaj);
-cunostinte tehnice si practice relevante, dorinta de a invata;
-bune abilităţi de comunicare şi relaţionare (fluenţă şi corectitudine in exprimare-vorbit şi scris);
-capacitatea de a trata clienţii intr-un mod profesionist;
-persoană orientată spre rezultate, capabilă să respecte termene limită.

BENEFICII OFERITE

-post permanent de tip full time intr-o firma lider la nivel national;
-program de instruire la locul de munca;
-pachet salarial motivant, bonusuri si prime in functie de performante, tichete de masa;
-posibilitatea de dezvoltare profesionala si promovare in cadrul firmei.

Doar candidatii selectati vor fi chemati la interviu.

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.