Gestionar piese - Parc dezmembrari auto

ZLOTEA ADRIAN I.I.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea pieselor auto dupa coduri si fotografierea acestora;
- crearea unei evidente a pieselor auto dezmembrate in vederea identificarii lor la raft;
- introducerea si actualizarea permanenta a pieselor auto in baza de date;
- ordonarea rafturilor pe categorii si pe tipuri de produse;
- asigurarea necesarului de marfa la raft in functie de vanzarea produselor;
- igienizarea periodica a rafturilor si a spatiilor de lucru;
- respectarea instructiunilor verbale si scrise date de superiori;
- executarea de alte sarcini solicitate de catre administrator.

CERINTE

- cunostinte PC, Internet, Office;
- persoana responsabila, serioasa, sociabila si ambitioasa;
- abilitati in comunicarea eficienta cu ceilalti colegi.

Avantaje :
- cunostinte si pasiune pentru domeniul auto.

BENEFICII OFERITE

- salariu;
- masa si transport asigurate.

Firma cu experienta in comercializarea de piese auto second hand provenite din dezmembrari, ne desfasuram activitatea in localitatea Agigea judetul Constanta.Colaboram cu firme si cu persoane fizice din intreg judetul dar si din restul tarii prin curierat rapid.