GESTIONAR DEPOZIT

SC EUROTIGLA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Rezolva cu operativitate descarcarea marfii de la furnizori in ordinea prioritatilor companiei ;
- Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei ;
- Verifica cantitativ si calitativ produsele receptionate in conformitate cu actele de insotire a marfii, raportand superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic ;
-Transmite facturile furnizor catre departamentul contabil pentru efectuarea receptiei si eliberarea eventuala de instrumente de plata.
- Constata eventualele vicii calitative si anunta seful direct in legatura cu acestea ;
-Pastreza o ordine desavarsita in spatiile de depozitare.
-Organizeaza incarcarea operativa a produselor catre clienti in masinile de distributie ;
-Efectueaza inventarul fizic de marfa cel putin o data pe luna.
-Are raspunderea integrala ptr.pagubele produse in gestiune

CERINTE

- experienta minim 2 ani pe un post similar;
- permis conducere categoria B;
- disponibilitate pentru un program flexibil.

SC EUROTIGLA SRL este o firma ce comercializeaza tigla metalica, elemente si accesorii, precum si sistemul pluvial rectangular pentru acoperisuri, intr-o gama variata de culori si grosimi, permanent in stoc.
www.caretta.ro