Functionar economic

Sprinter 2000 SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contabilitate primara (registru de casa, facturi, avize, extrase cont);
- caserie;
- punctaje clienti.

CERINTE

- studii economice;
- capacitate de organizare, spirit de echipa;
- abilitati de comunicare si relationare;
- experienta in contabilitate;
- cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- training de specialitate;
- activitate intr-un colectiv tanar si dinamic.

Firma de distributie cu acoperire nationala, Sprinter 2000 SA livreaza in mai mult de 5000 de puncte de vanzare lunar o gama larga de surse de energie si lumina: baterii, lanterne, proiectoare, becuri, acumulatori auto, acumulatori etansi cu Pb etc. Activitatea de distributie este completata de productia firmei: corpuri de iluminat de siguranta cu LED-uri si acumulatori pentru statii de emisie-receptie. Cu puncte de lucru in cele mai importante orase ale tarii: Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Craiova, Galati, Iasi, Ploiesti si Timisoara, cautam pe plan local persoane ambitioase, orientate spre rezultate si perfectionare, care sa poata reprezenta principiile si valorile companiei