Frigotehnist in Constanta

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Cautam un Frigotehnist care va lucra cu sistemele de racire in Constanta, pentru un important client din domeniul ventilatiei si tratarii aerului.

Lansam provocarea pentru persoanele disponibile la deplasari in tara impreuna cu echipa de montaj.

Responsabilitati :

- identificarea si repararea deficientelor de functionare a instalatiilor si echipamentelor frigorifice;
- asigurarea necesarului propriu de piese de schimb pentru buna functionare a instalatiilor;
- intocmirea si administrarea documentelor tehnice rezultate din activitatea de service si mentenanta;
- responsabil de calitatea reparatiilor efectuate.

CERINTE

- experienta in domeniu de minim 2 ani;
- calificarea de lacatus/ frigotehnist reprezinta un avantaj;
- disponibilitate pentru deplasari in tara;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- persoana responsabila;
- simt si viziune tehnica, dinamism, pasiune si entuziasm.

BENEFICII OFERITE

- salarizare negociabila;
- bonusuri in functie de vanzari si prime de sarbatori;
- masina si telefon de serviciu;
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut si profesionist.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things