Farmacist / Asistent farmacie - Constanta

MONDIAL FARM

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Oferă consiliere pacienților cu privire la utilizarea medicamentelor.
• Eliberează medicamente pe bază de prescripție medicală și OTC-uri;
• Introduce facturi in gestiune
• Verifica si centralizeaza retetele pentru Casa de Asigurari.
• Participă la verificarea, monitorizarea stocurilor și recepționarea produselor.

CERINTE

• Studii superioare finalizate de farmacie.
• Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor, avizat pe anul in curs.
• Cunostinte privind regulile de buna practica farmaceutica.
• Capacitatea de analiza si sinteza a informatiilor.
• Capacitati de ascultare si de consiliere a pacientiilor.
• Program flexibil.

BENEFICII OFERITE

Decontare transport

DESCRIEREA FIRMEI

Farmacie Independenta
Punct lucru: Str Ion Roata nr 3, Brick Mall (Mega Image)
Program Interviu: L 16 - 20, M 10 - 15, Mi 16 - 20, J 10 -15, V 10 -15
email:mondialfarm@gmail.com