electrician

CELCO S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executa lucrari de intretinere preventiva, predictiva si de reparatii a instalatiilor si echipamentelor electrice/automatizate
Ia cunostinta de defectiuni si executa lucrari de remediere a acestora
Repara si reconditioneaza instalatii electrice

CERINTE

Studii medii de specialitate – profil electric
Experienta profesionala – minim 3 ani
Disponibilitatea de a lucra in schimburi

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv , tichete de masa,decont transport

In decursul celor 40 de ani de activitate, CELCO si-a dezvoltat competente cheie in productia de BCA si alte materiale de zidarie, fiind printre primele societati din domeniu in ceea ce priveste rezultatele economico-financiare, nivelul productiei, disciplina tehnologica si nu in ultimul rand calitatea produselor. Structura organizatorica flexibila si profesionista, abilitati de management a proiectelor foarte bine dezvoltate, impreuna cu personalul de inalta calificare constituie baza succesului companiei noastre si exprima valorile pe care le pretuim.