Dispecer Retele Medie Tensiune - Constanta

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Conducerea operativa a retelelor de medie tensiune;
• Supravegherea retelelor pentru a asigura buna functionare a retelelor de medie-tensiune;
• Coordonarea echipelor de interventie aflate in teren pentru efectuarea manevrelor si lichidarea aparute in retelele electrice de medie-tensiune;
• Coordonarea in exploatare a instalatiilor si echipamentelor de medie tensiune.

CERINTE

• Absolvent al Facultatii de Energetica/ Electrotehnica;
• Cunoasterea notiunilor teoretice privind instalatiile de distributie;
• Capacitatea de a lua decizii;
• Discernamant in situatii critice;
• Atentie distributiva;
• Adaptare rapida la situatii critice;
• Bune abilitati de comunicare si relationare;
• Capacitate de analiza si sinteza;
• Stabilitate emotionala;

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv;
• Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o echipa tanara si entuziasta;

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.