Director sucursala / Branch Manager

Atelierele ILBAH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atelierele ILBAH angajeaza in Constanta director sucursala / branch manager - ce se va ocupa de Centrul de calificare si formare profesionala din Constanta.
- Coordonarea intreagii activitati a sucursalei Constanta si monitorizarea rezultatelor obtinute
- Implicarea in procesul de recrutare, evaluare si dezvoltare a angajatilor din subordine
- Are obligatia sa cunoasca si sa promoveze permanent toata gama de servicii oferite de societate
- Mentinerea si dezvoltarea contactelor si promovarea imaginii societatii pe piata
- Identificarea, contactarea si vizitarea in mod frecvent a partenerilor si colaboratorilor
- Asigura interfata cu clientii si se implica direct in rezolvarea oricarei solicitari din partea acestora
- Se implica in elaborarea planului de marketing si urmarirea acestuia in vederea realizarii obiectivelor propuse
- Elaborarea planului de afaceri al sucursalei si urmareste indeplinirea acestuia
- Reprezinta societatea in fata organelor autoritatii si administratiei statului (politie, pompieri, finante, sanitare,etc)
- Atingerea obiectivelor stabilite de managementul societatii
- Coordonarea strategiilor de micro-marketing
- Coordonarea activitatii sucursalei si asigurarea funcţionalitatii acesteia;
- Este responsabil de indeplinirea standardelor de calitate pentru serviciile oferite

CERINTE

- Studii universitare terminate,
- Experienta de minim 2 ani in pozitie de conducere
- Abilitati excelente de vanzare, negociere si comunicare ;
- Abilitati de coordonare a unei echipe;
- Disponibilitate pentru program de lucru prelungit si sub presiune
- Initiativa, determinare si creativitate sunt cerinte obligatorii
- Experienta in domeniul educatiei (organizare cursuri, training-uri, organizari evenimente) reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- O serie de beneficii contractuale in functie de rezultate
- Decontare transport

Atelierele ILBAH este o scoala, un proiect, care a luat nastere la finalul anului 2012 si care se adreseaza atat persoanelor care sunt in cautarea unui loc de munca sau persoanelor care doresc sa-si consolideze pozitia in cadrul companiei unde lucreaza deja, cat si celor care vor sa-si transforme hobby-ul intr-o profesie. Scoala noastra a fost creata din dorinta de a promova un demers educational de calitate care sa asigure atingerea standardelor ridicate de invatare si promovare a valorilor.
Cautam in permanenta sa aducem ceva nou, fie in stilul de a ii invata pe cei interesati, fie in modul de desfasurare a cursurilor sau in promovarea talentelor. Acesta este motivul pentru care apreciem cand oamenii tineri si pasionati se implica in proiecte inspirationale.
Atelierele ILBAH organizeaza in prezent cursuri in domeniile:
1. Design (Design Interior, Design Floral, Design Vestimantar, Proiectare Vestimentara, Stilism)
2. Beauty (Hair Stilist, Make-up, Nail Art, Cosmetica, Masaj)
3. Business (Inspector Resurse Umane, Manager Resurse Umane, Contabil, Manager de Mediu)

Mai multe detalii pe www.ateliereleilbah.ro