Currency TRADER

ProfitPoint Constanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucrand la bursa pentru sau prin intermediul companiei noastre, presupune adaptarea obligatorie la un mediu intelectual, abilitatea de a lucra cu informatia in fiecare zi si de mai multe ori pe zi, disciplina si rezistenta la stres, atitudine business; totul pentru a obtine profituri importante pe pietele internationale, la bursa (actiuni ale marilor companii, petrol, aur sau valuta).
Jobul se obtine doar in urma indeplinirii conditiilor obligatorii; in urma testului final de selectie + interviu si remunerarea este conditionata de target lunar minim.

CERINTE

* Prospectarea site-ului www.profitpoint.ro
* Lucrul cu computerul, cunoasterea limbii engleza, tinuta business;
* Dorinta pentru a invata si a se perfectiona constant in scopul obtinerii de profit la bursa, pe pietele internationale.

BENEFICII OFERITE

* Compania poate asigura specializare in domeniu, de la nivelul zero, in cazul in care nu aveti experienta.
* Salariul propus pentru indeplinirea targetului lunar incepe de la 3500Ron/luna.
* Se pot castiga comisioane in functie de performanta.