Coordonator Vanzari

TOTAL SUPORT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supervizarea echipei de vanzari directe
- Coordoneaza, monitorizeaza, antreneaza si motiveaza activitatea echipei de consultanti financiar-bancari, in scopul atingerii obiectivelor stabilite;
- Instruieste echipa de Consultanti Financiari aflata in subordine in ceea ce priveste activitatea zilnica;
- Recruteaza, evalueaza si motiveaza echipa;
- Raporteaza periodic rezultatele activitatii echipei coordonate;

CERINTE

Experienta minim jumatate de an in coordonarea si motivarea unei echipe de vanzari directe (domeniul bancar, asigurari , telecom sau alte domenii de vanzari directe).
Avantaj pentru cei care au sustinut cursuri de management, coaching, leadership.

BENEFICII OFERITE

2000 lei +comisioane din realizarile echipei de vanzari coordonate,precum si comision din vanzarile personale.
- oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica, cea mai mare forta de vanzare directa de produse de creditare si economisire
-training-uri si pregatire profesionala
-dezvoltarea unei cariere in domeniul bancar