Coordonator echipa

TOTAL SUPORT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Coordonează echipa cu implicare directă în procesul de instruire si recrutare;
• Contribuie, alături de echipa de management, la stabilirea şi implementarea strategiilor;
• Menţine relaţia cu clienţii existenţi şi dezvoltă portofoliul de clienţi;
• Urmăreşte îndeplinirea target-ului lunar ;
• Instruieşte şi dezvoltă echipa ;
• Organizează şi coordonează activităţile echipei.

CERINTE

• Experienţă în coordonarea unei echipe este un avantaj dar nu este o conditie
• Cunoştinţele în domeniul vanzarilor reprezintă un avantaj;
*Persoana descurcareata si rezistenta la efort si stres;
• Cu abilitati remarcabile de comunicare si relationare;
• Organizata si orientata catre rezultate;
• Cu calitati de leader;
• Dornica sa-si cladeasca o cariera

BENEFICII OFERITE

•Venituri lunare atractive : venit fix + comision aferent performantelor realizate lunar de echipa
•Posibilitatea de a participa la concursurile periodice organizate avand diverse premii motivante : excursii in afara tarii, team-buildinguri,laptopuri,etc.
•Mediu de lucru competitiv
•Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate.

DESCRIEREA FIRMEI

consultanta si management