Consultant asigurari/ Unit manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:
• Desfășurare activități de prospectare și vânzare în domeniul asigurărilor de viață, sănătate și pensii private
• Respectarea tuturor standardelor agreate cu managerul direct și compania
• Oferirea de servicii de analiză și identificare a nevoilor financiare personale

CERINTE

• Studii superioare finalizate
• Bune abilități de comunicare și relaționare
• Personalitate sociabilă, serioasă, motivată și orientată către rezultate
• Experință în domeniul financiar și/sau al vânzărilor constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

• Oportunitatea dezvoltării unei cariere de succes într-un domeniu complex
• Program de formare profesională și training-uri periodice
• Instrumente de suport în activitatea de vânzare
• Pachet atractiv de remunerare.
Beneficii financiare unice
Produse inovatoare, flexibile și diversificate, orientate către nevoile clienților
Mediu deschis la diversitate și incluziune – capacitatea de a integra oameni din culturi organizaționale diferite
Posibilitatea echivalării nivelului de carieră în funcție de experiența profesională anterioară.