Consultant asigurari / unit manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati

- Promoveaza produsele companiei in piata proprie
- Invata si implementeaza cunostintele despre: modul de abordare, prezentarea de vanzare, completarea formularelor si a altor instrumente si tehnici de vanzare primite de la companie
- Organizeaza agenda zilnica privind activitatile procesului de vanzare
- Participa activ la cursurile de instruire organizate in agentie sau in alte locatii de catre companie
- Respecta procedurile companiei privind fluxul documentelor si confidentialitatea datelor
- Participa la intalnirile saptamanale cu managerul pentru feedback si dezvoltare personala

CERINTE

- Studii superioare
- Cunostinte: excel, word
- Experienta in vanzari constituie un avantaj
- Excelente abilitati de comunicare
- Orientare catre rezultate
- Relationare
- Responsabilitate

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite

- Conditii excelente de lucru
- Instrumente de suport in vanzari moderne si de impact
- Venit fix 3000 RON / luna
- Bonusuri trimestriale, anuale corelate cu volumul si calitatea vanzarilor realizate
- Pregatire profesionala avansata
- Posibilitati de dezvoltare profesionala si promovare (cariera)