CONSILIERI FINANCIARI

SC MONEY HOUSE EXPRESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia selectata, de Consilier Vanzari, are ca obiectiv principal promovarea produselor financiar non bancare ale firmei catre intreprinzatori individuali, producatori agricoli si persoane fizice, crearea bazei de clienti si dezvoltarea acesteia.

Unul din liderii in domeniul serviciilor financiar non bancare , se bucura de stabilitate financiara, notorietate si apreciere pentru performantele inregistrate constant de-a lungul celor peste 2 ani de activitate in Romania.
Grupul financiar deserveste aproximativ 3000 de clienti in peste 7 orase ale tarii. Pe fiecare din principalele segmente de activitate, servicii de investitii, grupul beneficiaza de recunoastere chiar si internationala.
SC MONEY HOUSE EXPRES SRL ESTE FORMATA DINTR-O ECHIPA TANARA, DINAMICA CARE SI-A PROPUS SA VINA IN AJUTORUL INTREPRINZATORILOR PRIN IDENTIFICAREA CELOR MAI BUNE SOLUTII SI A OPORTUNITATILOR PENTRU AFACERILE DUMNEAVOASTRA.

SALARIATUL BENEFICIAZA DE UN SALARIU FIX CUPRINS INTRE 500 - 1000 EURO DAR SI DE MASINA, TELEFON, LAPTOP, BONUSURI LUNARE, TRIMESTRIALE, EXCURSII, IN FUNCTIE DE REZULTATELE OBTINUTE

CERINTE

- abilitati de comunicare si negociere;
- spirit de echipa;
- atitudine pozitiva;
- seriozitate si responsabilitate
- dezvolta continuu baza de clienti prin referinte si administrezi portofoliul de clienti.
- sa fie persuasiv si perseverent
- experienta in vanzari constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Decontare telefon, transport, diurna.

SC MONEY HOUSE EXPRES SRL ESTE FORMATA DINTR-O ECHIPA TANARA, DINAMICA CARE SI-A PROPUS SA VINA IN AJUTORUL INTREPRINZATORILOR PRIN IDENTIFICAREA CELOR MAI BUNE SOLUTII SI A OPORTUNITATILOR PENTRU AFACERILE DUMNEAVOASTRA