Consilier vanzari PVC - Constanta

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ofera solutii optime functie de cerinţele clienţilor (tehnico-economice);
- este responsabil de realizarea target-urilor și participa activ la marirea portofoliului de client;
- se pregateste si se perfectioneaza continuu (avem acces la cele mai noi tehnologii ce trebuiesc asimilate).

CERINTE

- experienta in montaj profile PVC si/sau vanzare PVC de minimum 6 luni;
- studii medii (specializare tehnica in domeniul PVC– reprezinta avantaj);
- abilitati de comunicare si relationare interumana.

BENEFICII OFERITE

- salariul minim = 1.300 ron net + bonuri de masa (poate fi varia in functie de experienta);
- salariul se acorda integral pe statul de plata;
- posibilitate de avansare: - salariala (salariul creste pe masura experientei acumulate); functie ( salariatul poate avansa pe alta functie pe masura performantelor);
- program de instruire (teoretic si practic ) la locul de munca;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul Companiei;
- stabilitate pe termen lung (avem peste 20 de ani de activitate , peste 230 de angajati, si suntem in dezvoltare).

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.