CONSILIER VANZARI MOBILIER

BI MOBILI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consilierea clientilor in showroom, intocmirea proiectului 3D(PRO100) a mobilierului dorit de acesta.
- Furnizarea de informatii complete asupra produselor si serviciilor;
- Consilierea clientilor privind alegerea variantei optime de mobilier;
- Oferirea celor mai bune solutii tehnice si estetice pentru configurarea mobilierului, accesoriilor si electrocasnicelor;
- Cunoasterea produselor comercializate, a conditiilor de acceptare si de lansare a comenzilor, a conditiilor de plata si livrare;
- Intocmirea documentelor necesare finalizarii vanzarii si livrarii produselor;
- Realizarea documentatiei pentru pregatirea de intrare in productie

CERINTE

Candidatul ideal

- Cunoasterea programului Pro100
- Experienta in domeniu proiectarii si executiei mobilei
- Cunoasterea accesoriilor Blum si Häfele
- Abilitati de comunicare si putere de convingere
- Initiativa, perseverenta, simtul detaliului

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial de baza si comision din proiectele finalizate cu succes;
- Participare la cursuri de specializare.

Societatea BI MOBILI SRL isi desfasoara activitatea in domeniul PRODUCTIE DE MOBILIER la comanda . Ne adresam deopotriva clientului de rand, cat si societatilor comerciale si cream mobilier realizat din PAL/MDF , cu accesorii diverse din gamele celor mai cunoscuti producatori.