Consilier vanzari - Constanta

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- oferă soluții optime în funcție de cerinţele clienţilor (tehnico-economice);
- este responsabil de realizarea target-urilor și participă activ la mărirea portofoliului de clienți;
- se pregătește și se perfecționează continuu (avem acces la cele mai noi tehnologii ce trebuiesc asimilate și promovate).

CERINTE

- experiență în domeniu de minimum 6 luni;
- abilități și tehnici de vânzare, proactivitate, flexibilitate în gândire;
- studii superioare (specializare tehnică – reprezintă avantaj);
- abilități de comunicare și relaționare interumană;

BENEFICII OFERITE

Îți oferim:
- salariu motivant + bonuri de masă (salariul poate varia în funcție de experiență);
- comision vânzări: functie de performanțele personale;
- sisteme multiple (interne sau externalizate) de dezvoltare profesională/personală suportate de angajator;
- posibilitatea dezvoltării unei cariere în cadrul Companiei;
- stabilitate pe termen lung (avem peste 20 de ani de activitate, peste 240 de angajați, și suntem în dezvoltare).

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.