Consilier

Black Sea C&M

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job:

•Identifici potentiali clienti prin prospectare continua,
•Consiliezi clientii in alegerea produselor si inchei contracte,
•Dezvolti continuu baza de clienti prin referinte si administrezi portofoliul de clienti, cu ajutorul instrumenteleor oferite de noi.

In cazul in care profilul tau corespunde celui de mai sus si esti motivat sa te alaturi echipei, trimite CV-ul insotit de o scrisoare de intentie, pe adresa:nicolaevlad1967@gmail.com

Persoanele selectate vor fi contactate pentru programarea unui interviu.

CERINTE

PROFIL CAUTAT
Daca esti o persoana:
•Dornica sa-si cladeasca o cariera financiar-bancara,
•Organizata si orientata catre rezultate,
•Cu foarte bune abilitati de comunicare,

te invitam sa vii alaturi de noi si sa ne convingi ca TU meriti postul.
Experienta in vanzari este un avantaj, dar nu o conditie.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII
• Venituri motivante,
• Dezvoltare personala si evolutie in cariera
• Mediu de lucru profesionist
• Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate.

DESCRIEREA FIRMEI

consultanta & management