Call-center- Preluare comenzi

sc.nichiduta trading.srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie sa stii

-Sa discuti cu clientii la telefon si sa le propui solitii optime,aici te invatam noi :)
-Sa oferi informatii si sa faci preluarea comenzilor telefonice,

-Cunostiinte operare PC nivel mediu - avansat

-Seriozitate, responsabilitate și implicare

-spirit de echipă

CERINTE

-cunostinte operare pc

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut
-bonuri de masa

-job perioadă nedeterminată

-posibilitate de crestere

-vei lucra alături de o echipă tânără

-salariu fix si alte beneficii in functie de performanta

Compania Nichiduta Trading este alcatuita dintr-o echipa tanara si ambitioasa ce a reusit sa se afirme foarte repede in mediul online si sa ocupe un loc decisiv in topul comerciantilor din domeniu.

Nichiduta Traiding ofera produse inovative, noi pe piata, cu un standard de calitate ridicat si promtitudine in livrarea produselor

Lansati pe o piata deja existenta au reusit sa obtina o crestere rapida datorita gamei complete de produse si a campaniilor dezvoltate de echipa Nichiduta.