Căutăm Hair Stylist

Shift Experience SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face dacă vei fi colegă cu noi?
1. Vei avea grijă de imaginea clientului/clientei;
2. Vei participa activ la atingerea obiectivelor comune;
3. Vei construi și menține relații profesionale cu clienții/clientele;
4. Vei promova celelalte servicii existente în salon;

CERINTE

Cum ar trebui să fii tu, persoana care se va integra perfect în echipă?
1. Să ai o atitudine pozitivă;
2. Să știi să zâmbești – nu ne plac oamenii prea serioși;
3. Să fii sociabil/ă – vei întâlni o mulțime de oameni, așadar e musai să iubești sa fii printre oameni;
4. Să fii de gașca – noi suntem și nu te vei simți bine cu noi dacă nu ești și tu;
5. Să fii dispus/ă să înveți – la noi în firmă învățăm și ne dezvoltăm continuu;
6. Să fii pasionat/ă de ceea ce faci – fără pasiune pentru părul și imaginea clientului nu vei rezista în echipă noastră;
7. Să fii o persoană organizată;
8. Să fii atent/ă la detalii;
9. Să fii creativ/ă;
10. Să ai experiență în acest domeniu – excludem varianta practicii și învățării pe părul si imaginea clienților noștri;
11. Să îți placă lucrul în echipă – împreună vom atinge obiective fantastice;
12. Să știi să te distrezi – dacă nu ne distrăm înseamnă că nu suntem în locul potrivit;
13. Să îți placă să muncești – noi ne distrăm dar și muncim;
14. Sa ai cei 7 ani de acasa – cel mai important aspect.

BENEFICII OFERITE

Ce îți oferim?
1. Distracție – nu e opțional;
2. Un mediu de lucru foarte plăcut;
3. Tot ce ai nevoie pentru a-ți face meseria cu plăcere;
4. Salariu foarte bun (pe baza de comision) – pentru ca ne dorim oameni foarte buni;
5. Bonusuri de performanță – pe baza unor indicatori de performanță;
6. Uniformă lejeră dar frumoasă;
7. Cărți de dezvoltare personală pe care să le citești - nu toata ziua dar în fiecare zi;
8. Colegi faini – pe care te poti baza și la bine și la greu;
9. Sefi buni și ințelegători;
10. Surprize.
De când avem nevoie?
Din data de 15 februarie 2016 dar vom angaja imediat ce vom găsi persoana potrivită.
Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și crezi că ți de potrivește foarte bine acest post, trimite-ne un email cu CV- ul tău la adresa shiftconstanta@gmail.com .
În CV, pe lângă informațiile de bază, te rugăm să incluzi:
- Poza ta
- Link către contul tău de facebook
- Răspunsul la întrebarea: de ce crezi că te potrivești cel mai bine pentru acest post?
Abia așteptăm să ne creștem echipa cu încă o persoană valoroasă!

DESCRIEREA FIRMEI

Beauty Center