Beauty Therapist/Masseuse

AMITY TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea de proceduri specifice unui centru SPA ( masaj, tratamente faciale si corporale)

- Ofera consiliere clientilor in functie de istoricul medical – pentru a determina tratamentul/masajul optim

- Recomanda clientilor si alte terapia daca este cazul

- Crearea unei atmosfere familiare si comfortabile pentru clienti

- Efectueaza programari si tine evidenta istoricului clientului si a progreselor inregistrate

- Promoveaza produsele si serviciile Centrului

- Colaboreaza indeaproape cu ceilalti membri ai echipei

- Pastreaza echipamentele in bune conditii, intocmeste necesarului de consumabile

- Pastreaza curatenia la locul de munca

- Mentine in conditii de igiena corespunzatoare a locului de munca si efectueaza sterilizari zilnice

CERINTE

- Prezenta agreabila, Atitudine pozitiva, Initiativa, Empatie
- Abilitati de comunicare corespunzatoare, Persoana organizata cu Spirit de echipa
- Deschidere spre a progresa profesional prin asimilarea cunostintelor legate de noi tratamente si terapia
- Studenta sau Absolventa de Kinetoterapie prezinta un avantaj
- Cunostinte de anatomie si nutritie constituie avantaj
- Cursuri de masaj acredítate de Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei – obligatoriu
- Limba engleza nivel mediu

BENEFICII OFERITE

bonus

AMITY este un centru de Sanatate si “Welness”,conceput si dedicat in a cauta cele mai bune solutii pentru sanatatea membrilor sai intr-o atmosfera serena. Suntem pasionati de ceea ce facem; ne reprezinta ca si familie si echipa lucrand impreuna. Corpul, mintea si sufletul pot evolua si conduce omul la un stil de viata in care gandirea, hrana si traiul sanatos sunt integrate perfect natural si armonios.
Misiunea noastra este de a construi o relatie apropiata cu clientii nostri , de a le oferi solutii inspírate pentru un stil de viata sanatos. Avem convingerea ca toate acestea se pot realiza printr-o colaborare deschisa si placuta in acelasi timp.