Beauty adviser

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Din dorinta de a oferi servicii cat mai bune si pentru a veni in sprijinul clientilor nostri, ne dorim de la viitorii nostri colegi urmatoarele:
- identifica nevoile clientilor si ii ajuta prin realizarea de recomandari individualizate;
- raspunde de promovarea imaginii companiei in relatiile cu clientii
- pastreaza spatiul de lucru placut si curat;
- intocmeste documente contabile primare;
- opereaza casa de marcat cash/credit;
- lucreaza in ture si in zile de weekend;
- gestioneaza marfa si se asigura ca nu exista lipsuri;
- realizeaza activitati administrative: aprovizionarea rafturilor, actualizarea preturilor la raft, etc;
- participa la trainingurile companiei si ale furnizorilor.

CERINTE

- Studii medii (liceu-Diploma de Bacalaureat);
- De preferat, dar nu obligatoriu, experienta in vanzari -domeniul comertului cu amanuntul;
- Cunostinte medii de utilizare a calculatorului.
- Cunoasterea unei limbi straine, nivel mediu (ex.: engleza);
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii;
- Atentie distributiva si simt pentru detalii semnificative;
- Atitudine pozitiva, dinamism;
- Amabilitate, politete si capacitate de empatie;
- Spirit de ordine si disciplina, capacitatea de asumare a responsabilitatilor;
- Flexibilitate si capacitatea de a lucra in echipa;
- Aspect ingrijit, placut;
- Seriozitate, responsabilitate;
- Orientare spre client.
- Abilitati de comunicare si relationare interpersonala, persuasiune, perseverenta.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial format din salariu fix + bonusuri pentru performanta