Assistent manager pentru call center

BCB CALL PLUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

BCB CALL Plus, firma italiana care se ocupă cu vânzarea de produse/servicii in sistem call center angajeaza assistent manager
Îndeplinirea activităților zilnice de secretariat ;
Realizarea și redactarea documentelor, procesarea corespondenței și gestionarea mesajelor electronice;
Întocmirea de situații periodice necesare conducerii firmei;
Traducerea documentelor către manager;
Menține relația cu clienții, furnizorii, bănci, instituții publice .

CERINTE

Limba italiana (vorbit, scris, citit)
Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale.
Comunicare si relationare,
Studii superioare finalizate;
Bun organizator, automotivat si proactiv.
Corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii.
Cunostine bune de operare MS Office (Word, Excel, navigare internet).
Experienta in administrare de personal, salariazare si recrutare constituie avataj

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist;
- Salariu motivant
- Bonuri de masa
- Telefon de serviciu