Asistenti Medicali - UK ( fara comision )

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERMARIN recruteaza Asistente medicale pentru -UK

NU SE PERCEPE COMISION de la candidati

Pentru candidatii care nu au inceput procedurile de inregistrare se ofera GRATUIT suport in vederea obtinerii numarului PIN si inregistrarea NMC

Candidatele care detin deja inregistrarea in NMC pot incepe lucrul in 4-6 saptamani

Oferta :
Contract pe perioada nedeterminata in Centre de ingrijire
Salariul £10 – £12/ora
Se asigura suport in gasirea unei locuinte
Biletul de avion RO-UK va fi platit de angajator si rambursat de candidat in 3 luni

CERINTE

Cerinte
- inregistrare in NMC sau avand proceduri de inregistrare incepute
- nivel bun de limba Engleza

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro