Asistent Vanzari

Euro Vial Lighting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilierea clientilor din magazin privind caracteristicele produselor expuse la vanzare.
Asigura deservirea clientilor la standarde de calitate.
Ofertare, preluare clienti, facturare, incasare, urmarire stoc marfa.
Informarea sefului direct de epuizarea stocului de marfa.

CERINTE

Studii medii tehnice
Foarte bune abilitati de comunicare
Cunostiinte operare PC

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Bonuri de masa

S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori.
De curand ne-am extins activitatea in domeniul materialelor de constructii, devenind distribuitor Polocolor pentru vopsea si acoperiri industriale.
S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are sediul in Constanta si filiale in alte 5 orase: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Fetesti.
Activitatea si serviciile oferite de Euro Vial se desfasoara dupa o procedura riguros stabilita,in acest sens obtinandu-se certificarea calitatii serviciilor ISO 9001:2000 de la o companie de audit