Asistent manager marketing publicitate

K.O.R.A. NETWORK MEDIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Kora Network va lansa un Proiect Unic pe piata romaneasca in privinta publicitatii si a marketingului online. Avem nevoie urgent sa angajam 6 persoane pe post de Asistent manager, cu responsabilitati pentru contractele de publicitate cu cabinetele medicale/ clinicile de intretinere corporala. Deasemeni vom promova si dezvolta baza de clienti pentru produsele din gama "Alivemax" - produse dermo cosmetice si suplimente nutritive. Se va lucra numai online, pe site-urile noastre partenere. Produsele vor fi promovate sustinut in campaniile noastre publicitare de pe internet.

CERINTE

Sunt necesare cunostinte medii de lucru pe calculator si limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Salariu plus comision.

K.O.R.A. NETWORK MEDIA SRL va demara un Proiect nou pe piata romaneasca, proiect de nivel national pentru promovare alimentatiei si a unui stil de viata sanatos, importanta profilaxiei si consumul corect al suplimentelor nutritive. Proiectul va fi sustinut de companii farmaceutice romanesti si va dezvolta conceptul "sanatate prin educatie".