Anunt angajare Reprezentant vanzari

sc junior group srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentantul de vanzari desfasoara urmatoarele activitati:
Identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale;
- Intocmeste oferte de marfuri;
- Acorda asistenta d.p.d.v. tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti;
- Negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale;
- Tine evidenta contabila primara si intretine relatiile cu clientii din portofoliu;
- In limita timpului disponibil si in conformitate cu dispozitiile primite participa la indeplinirea atributiilor generale privind vanzarea marfurilor

CERINTE

* studii superioare finalizate sau in curs de finalizare (specializare: tehnica;economica, comunicare, marketing, etc);
* experienta in utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului;
* abilitati de comunicare, negociere;
* flexibilitate, sociabilitate;
* rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor;

BENEFICII OFERITE

- Mediu profesionist de lucru;
- Colectiv tanar;
- Participarea la training-uri de perfectionare ;
- Pachet salarial competitiv

SC JUNIOR GROUP SRL - a fost înfiinţată în anul 2002 cu scopul de a furniza produse şi servicii în domeniul IT şi de a oferi consultanţă şi asistentă în vederea accesării programelor de finanţare.
Prin intermediul firmei noastre se pot achiziţiona calculatoare, periferice, consumabile; se pot efectua up-grad-uri la calculatoare, precum şi servicii de întreţinere a echipamentelor, pe bază de contract de service, prin întreţinere lunară la sediul clientului sau pe bază de intervenţie la cerere.Deasemenea gama de echipamenete comercializate include solutii complete de sisteme de securitate, control - acces, supraveghere, antiincendiu precum si diverse servicii de automatizari.