Angajez Vopsitor Auto in Constanta

Euro Auto Service

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Interpretarea documentatiei tehnice;
-Pregatirea suprafetelor in vederea vopsirii;
-Pregatirea materialelor pentru vopsire;
-Vopsirea automobilelor;
-Aplicarea tratamentelor speciale;
-Utilizarea dispozitivelor si instalatiilor de ridicat si transportat;
-Utilizarea sculelor, dispozitivelor si materialelor de vopsit.
- sa foloseasca tehnica adecvata pentru activitatea specifica in vopsitorie;

CERINTE

-Calificare in domeniul auto;
-Minim 1 an experienta in vopsirea automobilelor;
-Cunoasterea diverselor tipuri de caroserii;
-Cunoasterea compozitiei chimice si a modului de utilizare a materialelor de vopsit;
-Operativitate in acordarea timpilor necesari etapelor de vopsit;
-Simt cromatic si estetic dezvoltat;
-Seriozitate, punctualitate.

BENEFICII OFERITE

Euro Auto Service – Constanta

- furnizeaza servicii de calitate avand ca scop satisfactia clientilor
- isi respecta angajamentele
- asigura transparenta
- ofera un pachet de salarizare atractiv la nivelul rezultatelor dumneavoastra
- oportunitatea de a vă integra într-o structură care favorizează calitățile dumneavoastră profesionale
- pune accent pe dezvoltarea competentelor profesionale

Infiinata in anul 2007, Euro Auto Service deserveste clientii din judetul Constanta, punctul de lucru fiind situat pe bvd Aurel Vlacu, zona Real2.

Euro Auto Service efectueaza urmatoarele: reparatii si intretinere autoturisme, vopsitorie, tinichigerie, service aer conditionat, diagnoza electronica, etc.

Ca urmare a vanzarilor mereu in crestere avand la baza produse si servicii extrem de variate putem spune ca suntem un viitor partner de incredere pentru dumneavoastra.