Angajez Vanzator-Casier

Zmena Com SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana cu experienta pe un post similar de Vanzator/Casier pentru un magazin de electrice, situat in Piata Brotacei, Tomis 3, Constanta.
Descrierea postului:
-pregateste marfa pt. expunere: etichetare,pret,etc.
-consiliaza clientii magazinului
-promoveaza si comercializeaza produsele expuse spre vanzare
-participa la realizarea target-ului lunar de vanzari
-participa la curatenia,inventarierea si expunerea produselor in magazin
-efectueaza verificari periodice ale stocului de produse
-raspunde de gestiunea magazinului
-identifica nevoile de produse ale clientilor si le acorda consultanta
-incaseaza contravaloarea produselor acordand bon fiscal (factura)
-intocmeste rapoartele zilnice
-raspunde solicitarilor superiorilor

CERINTE

-experienta in domeniu constituie un avantaj
-seriozitate,punctualitate,devotament,respect
-cunostinte de operare PC
-abilitati de comunicare si prezentare
-politete,ambitie,responsabilitate,amabilitate
-persoana organizata,comunicativa,responsabila
-atentie distributiva si la detalii

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant
-mediu de lucru placut
-training si instruire

Vrei sa afli mai multe despre noi ?
Aceseaza site-ul nostru www.electrice-cabluri.ro

Persoana de contact:
Marcu Adrian - 0785.231.810