angajam tehnician/ing. electronist

NAVTRON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

instalari, reparatii si intretinere echipamente de radiocomunicatie si navigatie

CERINTE

- absolvent studii superioare/medii tehnice/ electronica;
- experienta de lucru intr-o pozitie similara;
- cunostinte operare PC;
- cunoastere a limbii engleze;
- permis auto cat. B;
- om de echipa

BENEFICII OFERITE

Compania asigura salariu motivant in concordanta cu efortul si rezultatele angajatului si bonuri de masa. Se stimuleaza performanta.

Infiintata in 1998, pe baza experientei tehnice si comerciale anterioare a fondatorilor, NAVTRON a reusit sa se impuna ca fiind cea mai puternica firma in domeniul electronicii navale pe pietele din Romania si imprejurimi. Printr-o dezvoltare sustinuta si cu sprijinul profesionistilor care ni s-au alaturat, suntem mandri de reputatia si realizarile noastre si continuam sa imbunatatim calitatea si performanta portofoliului nostru de echipamente, sisteme si servicii - Electronica Navala – Comunicatii si Navigatie.