Angajam montatori tigla metalica

SC ROOF ACTUAL BRAND SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam montatori de tigla metalica cu experienta.
Oferim pachet salarial atractiv si stabilitatea unui loc de munca.

CERINTE

Experienta in montarea de tigla metalica;
Permis auto, categoria B reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se deconteaza transportul.

Suntem o companie tanara, infiitnata in anul 2013, din dorinta de a va pune la dispozitie experienta noastra, acumulata in peste 10 ani de munca in domeniul constructiilor, oferind servicii complete de service si montaj la standarde calitative deosebite pentru toate produsele comercializate. AcoperisCase.ro promoveaza o gama completa de sisteme de invelitori din tigla metalica, sisteme de acoperire si placare cu tabla cutata, casete de fatada, jgheaburi si burlane, panouri solare, porti industriale, usi de garaj, hale metalice, precum si toate accesoriile si elementele necesare pentru siguranta acoperisurilor.

Activitatea noastra este divizata in două categorii: constructii industriale și constructii rezidentiale, promovand in acest scop materiale de calitate, special concepute pentru a oferi clienților nostri siguranta unui proiect de durata!