Angajam manager HR in Constanta!

Reveal Marketing Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-coordonarea si elaborarea activitatilor in domeniul resurselor umane: recrutare personal,
elaborare contracte de munca si acte aditionale, alcatuirea, eventual adaptarea fiselor de post,
colectarea pontajelor periodice, state de plata, situatii revisal, deconturi delegatii
-elaborarea strategii de motivare a angajatilor, programe de teambuilding, evenimente marketing,
pachete motivationale si sisteme de premiere precum si metode de evaluari periodice impreuna cu
fiecare coordonator de departament si in functiie de specificul acestora
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management si asigurarea unui
suport administrativ pentru zonele relevante de interactiune intre departamentele companiei.

CERINTE

Studii superioare si cunostinte relevante in domeniul HR sau economic;
Capacitati analitice, atitudine pozitiva si mod de munca disciplinat;
Capacitati foarte bune de comunicare si de concentrare, inventivitate;
Cunoasterea si stapanirea limbii germane- vorbit, citit si scris poate fi un avantaj;
Cunostinte avansate de MS-Office, cunostinte primare de contabilitate;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant si posibilitatea de a activa intr-o companie multinationala cu
responsabilitati independente specifice fiecarei locatii in parte;
Posibilitatea de a aprofunda cunostintele in procese strategice ale unei companii cu strategii decentralizate in functie de particularitatile pietei de munca din Romania

DESCRIEREA FIRMEI

Companie prestari servicii!