Angajam Inspector Statie ITP

SC SEEBRIG INVESTMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea si avizarea verificarilor ITP;
Aprecierea fara demontare a starii tehnice a vehiculelor rutiere inmatriculate in Romania, precum si a existentei dotarilor obligatorii, din punct de vedere al sigurantei circulatiei rutiere, protectiei mediului si folosintei conform destinatiei;
Realizarea obiectivelor calitative si cantitative;
Mentinerea relatiei cu clientii.

CERINTE

Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara;
Atestat Inspector ITP;
Organizat, serios, disciplinat;
Abil in a-si imbunatati performantele personale;
Orientat catre atingerea obiectivelor;
Cunostinte de operare pe calculator;
Permis de conducere categ. B. Valabil

BENEFICII OFERITE

SC. SEEBRIG INVESTMENT SRL Service Multi Marca. Statie ITP sos. Mangaliei nr. 80A. Se ofera conditii foarte bune de lucru si salariu atractiv. Pt. cei interesati astept CV pe adresa de mail: seebrig2004@yahoo.com sau alte inf. la tel 0766682881 sau 0720817121 Cerinte:- seriozitate si responsabilitate- foarte bune cunostinte tehnice auto.

DESCRIEREA FIRMEI

Servive Auto Multi Marca, Statie ITP, Magazin Piese Auto