Angajam Electrician auto-Instalare sisteme GPS

Globaltech

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Instalare dispozitive GPS pe masini (autoturisme, masini mari de transport)
• Relationare directa cu clientii (firme care detin flota auto)
• Interactiune frecventa cu departamentele de vanzari, livrari si suport tehnic

CERINTE

• Studii medii in domeniul tehnic
• Experienta in montarea dispozitivelor gen alarma auto/radio auto
• Cunostinte foarte bune de electrica si electronica auto
• Disponibilitate pentru deplasari frecvente (90% din timpul de lucru)
• Rezistenta la stress
• Abilitati de relationare cu clientii
• Orientare spre nevoile clientului
• Grad ridicat de responsabilitate a propriilor actiuni
• Cunostinte de baza de calculator
• Posesor Permis de conducere minim categoria B

BENEFICII OFERITE

• Compensare competitivă
• Carieră bine definită
• Activități de formare și team building

DESCRIEREA FIRMEI

Globaltech Srl - Monitorizare si Management Flote auto