Angajam bucatar, ajutor bucatr, personal servire

SC CASA SANTE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Casa Vegetariana Constanta angajeaza bucatar, ajutor bucatar si personal servire. Persoana nefumatoare, sociabila si deschisa pentru a invata lucruri noi.

Candidatul ideal pentru noi este vegetarian, dar sunt acceptate si persoane interesate de a se indrepta spre o astfel de alimentatie.

Program: 8h/zi sau 4h/zi, 6 zile pe saptamana.

Salariu negociabil.Sunati intre orele 15:00-19:00.

CERINTE

Persoana nefumatoare, sociabila si deschisa pentru a invata lucruri noi.

DESCRIEREA FIRMEI

Sănătate prin alimentație

Candidatul ideal:

Persoană nefumătoare, sociabilă și deschisă pentru a învăța lucruri noi.

Echipa de la Restaurantul Vegetarian „Casa Vegetariana” creeaza in laboratorul propriu retete si preparate vegane si raw-vegane, fara aditivi, fara conservanti, fara zahar, fara grasimi saturate, dupa principiile Nutritiei Vegane.

De asemeni, toate ingredientele folosite sunt asa cum le-a lasat Dumnezeu, sustinem o agricultura naturala, fara organisme modificate genetic.

Suntem aici pentru a oferi meniuri originale care te vor ajuta sa castigi Un Nou Stil de Viata!
Suntem gata sa te informam, sa te istruim daca vrei, pentru a ajunge un bun practician al tuturor noutatilor cu care vei veni in contact.

Va rugam sa sunati pentru a stabili un interviu , la nr de telefon: 0730.173.324