Ajutor Gestionar

MPM TEHNIC SERV S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- receptioneaza fizic marfa in conformitate cu documentele de insotire
- pregateste marfa pentru distributie
- opereaza miscarile de marfa
- verifica transferurile active
- aranjeaza marfa in rafturi, aplicand procedurile interne
- realizeaza sarcinile administrative care ii sunt delegate
- urmareste evidenta stocurilor
- administreaza si rezolva problemelor aparute la comenzile interne si din stoc

CERINTE

- Cunostinte de operare PC (MS Office - Word, Excel, Outlook);
- Abilitati de comunicare si relationare ;
- Persoana cu simt ridicat al responsabilitatii si constiincioasa, orientata catre indeplinirea sarcinilor si a obtinerii rezultatelor;
-Persoana rezistenta la stres, capabila sa atinga obiectivele stabilite, in perioadele aglomerate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv si competitiv ;
Mediu de lucru dinamic si profesionist;
Oportunitati de crestere si promovare in cadrul companiei prin sustinere permanenta.

Dealer autorizat si service scule electrice DeWalt si Black&Decker ,scule de mana ,unelte individuale,utilaje de constructii,echipament de protectie. Compania noastra ofera un mediu de lucru performant, unde sunt promovate valoarea si inovatia, creand conditii de dezvoltare personala si profesionala. Cautam persoane ambitioase, orientate spre rezultate si perfectionare, care sa poata reprezenta principiile si valorile companiei. Daca ai initiativa, esti o fire responsabila si orientata catre calitate, atunci aplica pentru acest post in compania noastra!