Agenti vanzari firma italiana de call center

BCB CALL PLUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma italiana cu foarte multi ani de experienta in domeniul vanzarilor prin telefon angajeaza operatori call center cu experienta.
Cresterea numarului de clienti
Realizarea targetului stabilit de catre superiori
Respectarea procedurilor privind incheierea contractului

CERINTE

Cerinte:
-Nivel avansat de limba italiana
-Disponibilitatea de a lucra in ture
-Cunostinte de baza in utilizarea computerului
-Capacitatea de a acumula in timp scurt si de a prezenta in mod concis informatii cu privire la produsele oferite spre vanzare
Creativitate
Orientare spre client si spre gasirea unei solutii care sa favorizeze incheierea contractului
Experienta in domeniul vanzarilor sau a relatiilor cu clienti, precum si a realizarii unui verbal order constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+ bonuri de masa
Cazare in apartamentul firmei perntru persoanele din afara judetului Constanta
Decont de transport pentru persoanele care locuiesc in afara orasului Constanta
Training gratuit si suport continuu
Sanse reale de crestere profesionala in functie de realizari si de profilul fiecarui angajat.