AGENT VANZARI - Hotel Europa Eforie Nord

ANA HOTELS S.A. - Punct de lucru Eforie Nord

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa la implementarea strategiei de vanzari;
- cauta si identifica potentialii clienti, initiaza relatiile comerciale si dezvolta relatii de colaborare cu acestia pe segmentul de corporate / banqueting;
- gestioneaza evenimentele acestora in cadrul locatiei;
- promoveaza totalitatea ofertelor de cazare, F&B si SPA.

CERINTE

-studii superioare economice, specializarea in turism constituie avantaj;
- buna comunicare interpersonala, initiativa, abilitati de negociere si capacitate de lucru in echipa, aptitudinea de a urmari sarcini si obiective multiple;
- experienta in domeniul turism-servicii constituie avantaj;
- limbi straine cunoscute: engleza - nivel avansat, germana / francez - nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- conditii de munca intr-un mediu profesionist, competitiv si dinamic;
- pachet salarial ce include: salariu, o masa/zi, decontarea transportului.

ANA HOTELS va prezinta hoteluri de calitate in zone de o frumusete naturala desavarsita ale Romaniei, atat la munte cat si pe litoral.

Hotelul EUROPA din Eforie Nord ofera posibilitati uimitoare pentru vizitatorul activ. Sporturile acvatice si de plaja va asteapta in hotelurile de pe litoral:
- Barci cu motor
- Navigatie cu veliere
- Scufundari
- Mini-golf
- Tenis
- Bowling

Ana Aslan Health SPA in Eforie Nord va va reface corpul si sufletul prin tratamente si terapii de wellness, infrumusetare si relaxare.