AGENT VANZARI CONSTANTA - RETAIL

Distributie
Vanzari
Nivel experienta
1 - 2 ani
2 - 3 ani
3 - 5 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Scoala generala
Liceu
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Constanta
Tara
ROMANIA
Valabilitate
05-01-2017 : 04-02-2017
0

La acest job au aplicat 5
candidati.

Daca aplici, vei fi pe locul
6 in lista candidatilor.

Alege sa fii primul!

Responsabilitati

Atributiile postului
•vanzarea produselor din portofoliul companiei in vederea atingerii obiectivelor de vanzari
•mercantizarea produselor companiei
•implementarea promotiilor si materialelor publicitare
•incasarea contravalorii marfii
•rapoarte conform procedurilor interne

Cerinte

•experienta in vanzari - min. 2 ani; experienta in FMCG constituie avantaj
•experienta cu retelele locale de magazine constituie avantaj
•cunostinte despre vanzarea in regim de retail
•cunostinte despre standarde de mercantizare, implementare promotii, raportare in vanzari
•cunoasterea zonei si clientilor din zona Constanta

Descrierea firmei

Albalact S.A. este unul dintre principalii jucatori de pe piata lactatelor din Romania, companie moderna, dinamica, aflata in plina dezvoltare.

Pentru a aplica direct, va rugam accesati site-ul Albalact, www.albalact.ro, sectiunea "Cariere".

Gaseste toate anunturile pentru meseria Agent vanzari