AGENT INTERVENTIE cu carnet sofer cat.B

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

HUMAN MARKET recruteaza pentru client cu extindere nationala din Constanta si zonele limitrofe AGENTI INTERVENTIE RAPIDA.

Relatii si candidaturi la telefon 0722 284 593 sau 0241 506 228.

Agentul de interventie asigura in bune conditii efectuarea interventiei in obiectivele
monitorizate, utilizand mijloace si tehnici specifice. Verifica locurile si punctele vulnerabile din perimetrul obiectivului monitorizat unde se deplaseaza in caz de alarma, pentru a preveni producerea oricaror fapte de natura sa aduca prejudicii beneficiarului si unitatii pazite, cum ar fi :
- sustragerea sau tentativa de sustragere de bunuri materiale,
- deteriorarea de bunuri materiale,
- avarii produse cu intentie la echipamente, instalatii, etc.
Comunica constatarile Dispecerului/Sef Dispecerat, in vederea luarii unor masuri optime pentru remedierea situatiei in zona considerata vulnerabila.

CERINTE

-minimun 10 clase ;
-cetrificat de calificare si atestat profesional pentru; meseria de agent paza si ordine constituie un avantaj
-experienta relevanta intr-o functie similara constituie un avantaj;
-constitutie fizica atletica constituie un avantaj;
-obligatoriu carnet de conducere cat.B;
-obligatoriu cazier curat;
-etica profesionala;
-verticalitate morala;
-putere si vointa de munca;
-sanatate impecabila.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial: 800-900 salariu variabil "in mana" (functie de norma lunii)
-Program de lucru 12/24/12/48 - 12/24 (functie de obiectivele din responsabilitate);
-Decont transport;
-Analize medicale de medicina muncii gratuite, la angajare cat si periodice;
-Curs de calificare gratuit pentru incepatori;
-Concediu de odihna 21 zile lucratoare/an.

Pentru mai multe informatii: 0722 284 593 / 0241 506 228