Agent de turism

SC ANNA TRAVEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea, organizarea si crearea programelor turistice;
- Vanzarea pachetelor de servicii catre clienti, conform ofertelor promovate de firma;
- Pregatirea ofertei si a pachetelor turistice la solicitarea clientilor (calcul tarife, oferte speciale);
- Gestionarea unui portofoliu de clienti, dezvoltarea relatiei cu clientii actuali si atragerea de noi clienti;
- Prospectarea pietei de profil in vederea optimizarii continue a serviciilor, avand ca scop final realizarea obiectivelor asumate

CERINTE

Experienta in domeniu minim 1 ani - Cunoasterea avansata a limbii engleze si/sau a altor limbi straine;
- Abilitati de comunicare si prezentare;
- Tehnici de intocmire si prezentare a ofertelor;
- Capacitate de analiza si decizie;
- Persoana bine organizata, dinamica, orientata catre rezultate;
- Atentie la detalii si acuratete in exprimare;
- Capacitatea de lucru in echipa;
- Disponibilitate si dorinta de a calatori; - Disponibilitate lucru program sustinut

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, bonusuri in functie de vanzari, cursuri de specialitate, info-tripuri.

Agentia de turism ANNA TRAVEL ofera servicii de cea mai înalta calitate în domeniul turismului si al calatoriilor, atât pentru turistii individuali sau oamenii de afaceri, cât si pentru grupuri sau corporatii. Suntem o echipa tanara, dinamica si pasionati de ceea ce facem.