Specialist marketing

Unilift Serv

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aplicarea planului de activitate in concordanta cu obiectivele stabilite prin strategia firmei;
- Promovarea companiei pe canale media interne si externe;
- Monitorizarea imaginii companiei (brand awareness);
- Identificarea si comunicarea oportunitatilor de imbunatatire a performantei companiei si in marketing;
- Urmarirea activa a atingerii obiectivelor stabilite de managementul companiei;
- Colaborarea in permanenta cu celelalte departamente ale firmei pentru a asigura coerenta si eficienta strategiilor adoptate.

CERINTE

Candidatul ideal:
- Studii si cunostinte de specialitate
- Cunoasterea notiunilor de vanzari si piata
- Limba Engleza la nivel mediu sau avansat (cerinta eliminatorie)
- Limba germana (constituie un avantaj)
- Cunostinte de operare PC si editate foto-video (Microsoft Office, Photoshop, Corel)
- Capacitate de prioritizare a activitatilor si timpului, de respectare a termenelor limita;
- Creativitate, atentie la detalii
- Pasiune pentru domeniul de activitate
- Participare activa la munca in echipa;
- Dorinta de invatare, autodepasire;
- Puternica motivatie intrinseca, perseverenta;
- Spirit creativ
- Integritate, responsabilitate, seriozitate

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru tanar, competitiv, creativ
- Perspectiva unei cariere in cadrul unei organizatii cu parteneri globali aflata in continua dezvoltare si evolutie
- Oferta financiara atractiva
- Evolutie profesionala
- Computer si telefon de serviciu

Pe piața românească Unilift se poziționează ca un furnizor de echipamente și soluții profesionale care pot fi adaptate oricăror nevoi. Oferim consultanța în alegerea produsului pentru a garanta clienților achiziția potrivită la prețul corect.